ART / Etchings etc / Etchings 15038298
nr 1503 8298
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Carl Larsson (1853-1919), Sweden, efter. Mapp med två etsningar efter Carl Larsson, utgiven av Hjert och Hjert. No signature. Oramade lösa blad, 57x43cm,
ETCHINGS, Carl Larsson (1853-1919), Sverige, efter. Mapp med två etsningar efter Carl Larsson, utgiven av Hjert och Hjert. Ej signerad. Oramade lösa blad, 57x43cm
SEK 100
Monday November 21 2022
at 19:22:05
17/11 04:33:40
Carl Larsson
Read more about Carl Larsson